ARGE

Alternatif Tarım konusunda uzman danışmanlarıyla siz arazi kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda çevre dostu olan ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Alternatif Tarım A.Ş. geliştirdiği toprak düzenleyicileri, gübreleri öncelikle kendisine ait arazilerde çeşitli bitkilerde yaklaşık bir yıl süreyle deneyerek piyasaya sunmaktadır. Ürün geliştirmede ürünlerin kimyasal ve fiziksel özellikleri, bitkilerin bu gübrelerden ne kadar yararlandıkları laboratuvar analizleriyle saptanmaktadır. Bu nedenle Alternatif Tarım A.Ş. ürünleri güvenle kullanabileceğiz özelliklere sahip olarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Alternatif Tarım A.Ş. ayrıca sizin toprağınıza özel çözümler üretebilecek bilgi ve deneyime sahiptir.

Hakkımızda

Türkiyenin en büyük bazaltik pomza üreticilerden biri olan KURMELLER MADENCİLİK A.Ş 1998 yılında bünyesinde ALTERNATİF A.Ş yi oluşturmuştur.

Alternatif Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş', Türkiye 'de Organik toprak düzenleyicisi ve Organik Gübre üreticilerinin öncülerindendir.

İletişim

Merkez:

Döşeme Mah. 60075 Sok. No:2 Baysan 2 Apt. Kat:3 Daire:11 Seyhan, Adana

Fabrika:

Adana Organize Sanayi, E-5 Yolu Üzeri, Hatıra Orman Yanı, Adana

Tel: +90 (322) 453-3362/5041

Faks: +90 (322) 454-6624

Sosyal Medya

Sosyal Medyadan bizi takip edebilirsiniz. Bizimle ilgili haberler, güncel projeler, devam eden ve tamamlanan projelerimizden paylaşımlar görebilirsiniz.

İletişim Formu

© 2019 Alternatif Tarım